Najnovšie recenzie zo sekcie Kalkulačky

Pridané: 2. augusta 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• vybavenost funkciami
  • jednoduchost

okrem zlomkov vypocita vsetko,vhodna pre stredoskolakov i vysokoskolakov :)

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 31. júla 2011

Zakúpený v Alza.sk

• Byl to dárek a věnoval jsem ho malé prváčke

na základní výpočty - já sám ji nepožiji

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2011

(naposledy upravené 2. júla 2011)

Zakúpený v Alza.sk

• Perfektný dizajn,nenápadný,jednoduchá obsluha,krásne fotky

perfektný obchod,komunikácia,tovar,ochota,UPS,všetko na 100%

Sencor SEC 101

Sencor SEC 101

Pridané: 21. februára 2011

• veľky displej
  • možnosť pipojiť usb port
  • nahrádza notebook
  • zakážu mi kalkulačku, prinesiem si televízor :D
  • nezmestí sa na chrbát

Najlepší pomer cena výkon na trhu. ;-)

Casio MS 80 S

Casio MS 80 S

Pridané: 17. januára 2011

• veľký displej
  • veľké tlačidlá
  • farebne odlíšené tlačidlá
  • aj pre starších, ktorý ľahko bez okuliarov dovidia, čo je na veľkom displeji napísané
  • veľkosť
  • len základné funkcie

Skvelá kalkulačka s veľkými číslicami určená hlavne pre starších podnikateľov alebo obchodníkov. Vdaka kvalitne veľkým čísliciam ľahko rozoznáte číslice na dobre veľkom displeji. Farebne sú odlíšené aj jednotlivé typy tlačidiel: tmavé sú jednotlivé príkazy ako +-.:%..., svetlé sú číslice ( 1, 2, 3 ... ) a červené je zapínanie, vypínanie. Aj starší užívateľ si na ňu rýchlo navykne a už sa nemusí báť že bude musieť otravovať niekoho aby mu prečítal výsledok alebo nebude musieť počítať z hlavy. Naozaj dobrá klakulačka pre klasické domáce použitie je praktická, aj ked trochu priveľká. Kalkulačka bohužiaľ ponúka len najzákladnejšie funkcie ako je násobenie / delenie, odčítavanie / pričítavanie alebo percentá atd. Odporúčam hlavne tým starším.

Pridané: 17. januára 2011

• dizajn
  • tvar
  • počítanie aj najkomplikovanejších vzorcov a rovníc
  • ukryjete v nej aj ťahák vdaka výsuvnému krytu :) ( v tomto prípade je tá veľkosť viac menej plusom )
  • veľkosť :(

Na to, že má teáto kalkulačka toľko rôznych funkcí, stojí takmer facku ! Cena je nižšia než nízka. Za 20 euro aj nejaké drobné tu vypočítate prakticky úplne čokoľvek. Bez problémov vypočíta aj komplikovanú rovnicu obsahujúcu viac zátvoriek, zlomkov a čísel. A toto robí z tejto kalkulačky boží stroj. Vidno že sa CASIO poriadne posnažilo o poctivú kvalitnú kalkulačku, ktorá sa im aj podarila vytvoriť. Obraz sa posúva ( nie je limitovaný ) a to vám zaručí napísať číselne aj triliardu. Nie ako u starších kalkulačkách, kde ste mali limit 9 alebo 10 čísel. Táto kalkulačka vám vypočíta úplne všetko. Povinná výbava každého študenta, či už základnej školy ( v 8. - 9. ročníku počítanie rovníc...), strednej školy alebo vysokej školy. Určite čo najskôr zaobstarajte túto kalkulačku vašej dospievajúcej ratolesti, kedže s ňou bez použitia papiera a pera vypočíta aj najkomplikovanejšie rovnice či vzorce. Vrelo odporúčam úplne všetkým.

Pridané: 16. januára 2011

• Má rozne funkcie
  • Návod ku kalkulačke je napísany zrozumiteľne pochopí ho naozaj každý
  • Dĺžka výdrže batére je tiež ohromná pouźívam ju skoro stále a už dva roky a batérie som eśte nemenil
  • Najnovšie kalkulačky obsahujú síce dve riadky,ale nie v každej sa dajú vypočítať aj integrály
  • Veľký display
  • Značka Casio
  • neviem o žiadnom

Najlepšia kalkulačku,ktorú som kedy mal v rukách.Ešte keby sa dal dalo rysovať bola by dokonalá.Odporúčam ju vśetkým vysokoškolákom,ktorí majú určité zameranie s matematikou.Tento produkt som si kúpil práve preto,lebo som potreboval na vysokú školu skutočne niečo kvalitné načo sa možem počas zápočtov a skúšiek naplno spoľahnúť.Tí,ktorí nemajú matematiku príliš často a chcú s ńou vypočítať len základné príklady odporúčam niečo jednoduchšie a lacnejšie.Casio patrilo vždy k top výrobcom kalkulačiek a iných kancelárskych potrieb .S kúpou som nadmieru spokojný.

Sencor SEC 185

Sencor SEC 185

Pridané: 29. júla 2010

• nečitateľný návod, návod k inej kalkulačke.

Dobrá pre plus,mínus... základné funkcie.

Casio FX 82 ES

Casio FX 82 ES

Pridané: 12. apríla 2010

ako tam mam vypočitat zlomky

Casio FX 991 ES Plus

Casio FX 991 ES Plus

Pridané: 28. februára 2010

(naposledy upravené 5. apríla 2010)

• kvalitné spracovanie
  • prehľadnost

Túto kalkulačku mi odporučili moji spolužiaci .Je veľmi obľúbená medzi študentami na školách s technickým zameraním. Displej je veľmi prehľadny ,veľký. Kalkulačka obsahuje užitočné funkcie, ako napríklad derivácie, určité integrály, riešenie rovníc, matíc , uložené konštánt atď.
Kalkulačku som si hlavne kúpil pre počítanie s komplexnými číslami ,čo hravo zvláda. S touto kalkulačkou sa študent nestratí ani na vysokej škole.

Casio FX 350 ES

Casio FX 350 ES

Pridané: 24. novembra 2009

• veľký výborne čitateľný displej
  • počíta zlomky, mocniny, logaritmy, odmocniny, percentá, sínus, Cosinus, tangens .........................................
  • má veľké tlačidlá na ktorých je všetko dobre vidno ovláda sa ľahko len si ju teba trochu preštudovať
  • má pamäť na zapamätanie si rôznych výsledkov
  • keď spravíte chybu môžete ju vymazať a dať číslo aké potrebujete

hodí sa pre študentov, ktorý neradi počítajú vypočíta všetko za vás a je hlavne lacná takže si ju môžu dovoliť aj študenti

Casio FX 350 MS

Casio FX 350 MS

Pridané: 2. novembra 2009

• ratanie zlomkov
  • neintuitivnost ovladania
  • komplikoovanost zadavania narocnejsich vstupov.

komplikovanejsie ovladanie a zadavanie dlhsich vyrazov trva urcitu dobu, kym sa clovek nestrati v zadavani.
paci sa mi aj a mam s tym dobre skusenosti, ze casio zabudovalo vykreslovanie zlomkov.
posluzila celkom dobre, ked este neboli rozsirene notebooky a na skuskach z matiky podstatne urychli ratanei uloh este aj dnes.

Zobrazujem 481 - 492 zo 492 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]